Intex Písková filtrace KRYSTAL CLEAR 4000 l/hod SX1500

Písková filtrace INTEX KRYSTAL CLEAR s filtračním výkonem 4 m³/hod. Písková filtrace KRYSTAL CLEAR trvale udrží vodu čistou.
Značka :
logo_intex_big.jpg

Naše cena :
3 299 Kč s DPH

Poslední kus za tuto cenu Poslední 2 kusy - IHNED K EXPEDICI 3 až 5 kusů - IHNED K EXPEDICI Více než 5 kusů - IHNED K EXPEDICI
Litujeme, ale uvedený výrobek je momentálně vyprodaný

Výkonná písková filtrace KRYSTAL CLEAR používá k separování nečistot křemičitý písek, který klade protékající vodě z bazénu přirozený odpor a zachycuje tak v mezerách většinu nečistot. Vyčištěná voda se pak opět vrací zpět do bazénu. Písková filtrace a její princip se používá i při čištění pitných vod, protože jednoduché a levné čištění resp. výměna pískové náplně výrazně snižuje provozní náklady.

Písková filtrace KRYSTAL CLEAR se skládá z plastové podstavy, filtrační nádoby z polypropylenu beze švů, 6-ti cestného pákového ventilu, manometru a čerpadla. Filtrační nádoba je propojena s čerpadlem flexibilní hadicí.

Připojení:
- k bazénu - pomocí hadic o průměru 38 mm se šroubením (2 ks v balení) pro bazény do průměru 4,57 m (vstup/odtok 32 mm) se musí dokoupit 2 ks adaptéru INTEX B!
- k filtraci se dají připojit pouze hadice se šroubením, aby bylo možné připojit klasické bazénové hadice (32 mm), je třeba k filtraci přikoupit 2 ks adaptéru INTEX A

Parametry:
Vhodná pro bazény do objemu
cca 17 m3
Max. průtok
4000 l/hod
Kapacita písku
12 kg
Max. teplota vody
35 °C
Napájecí napětí
220 - 240 V
Příkon
180 W
Časový spínač
ANO
Nádoba odolná vůči korozi
ANO
Rozměr nádoby
25,4 mm
Doporučená zrnitost písku
0,45 - 0,85 mm
Ochranný stupeň
IPX4
Regulační ventil
6cestný
Obsah balení:
Filtrační písek
NE
Hadice na připojení bazénu
ANO (38 mm se šroubením)
Ostatní:
Výrobce
INTEX
Záruka
24 měsíců
dev-v2.3-vps6