🔥 AKCE PÍSKOVÁ FILTRACE ZDARMA pro velký zájem prodloužena do 11.6.! Více zde 🔥

TRIPLE COMPLEX 2x 60 kapslí

OBSAH ZVÝHODNĚNÉ SADY
Zvýhodněné balení 2 ks - 2x 60 kapslí. Doplněk stravy, který pozitivně podporuje činnost nervové a cévní soustavy a detoxikaci organismu.

Cena samostatně :
598 Kč
Ušetříte :
100 Kč (16 %)
Cena sady :
498 Kč s DPH


TRIPLE COMPLEX

Triple Complex je doplněk stravy, který vám pomůže obnovit vaši životní sílu a energii.

  • Hořčík (magnesium) na podporu psychiky, nervů, energie a na snížení únavy a vyčerpání.
  • Taurin funguje jako silný antioxidant, který zlepšuje regeneraci těla. Takže může fungovat dvěma způsoby – jako prevence poškození a tělesného stresu ze cvičení, ale také urychluje svalovou regeneraci.
  • Kyselina alfa-lipoová působí v těle jako silný antioxidant. Přispívá k nižší hladině cukru v krvi, snížení zánětu, zpomaleného stárnutí kůže a zlepšení funkce nervů.
  • Jinan dvoulaločný (ginkgo biloba) je antioxidant, který podporuje duševní rovnováhu a pomáhá mikrocirkulaci cévního systému, zlepšuje také kongitivní funkce, zrak a sluch.
  • Niacin je jedním z vitaminů skupiny B, je důležitý k uvolňování energie ze sacharidů. Má spoluúčast na řízení hladiny krevního cukru, udržování zdravé kůže, správnou funkci nervového systému a zažívacího traktu, pomáhá udržovat zdravý mozek a nervové buňky.
  • Koenzym Q10 chrání před tvorbou krevních sraženin, má pozitivní vliv na kardiovaskulární systém.
  • Vitamín D3 odporuje vstřebávání vápníku a pomáha vyvážit poměr minerálů v těle, například vápníku, fosforu, sodíku a hořčíku, co nám zajišťuje zdravý vývoj a mineralizaci kostí.
  • Vitamín B12 se podílí na metabolismu tuků, sacharidů a bílkovin v našem organismu. To ovlivňuje náš energetický metabolismus, což má významný vliv na svaly, usnadňuje přeměnu železa a podporuje chuť k jídlu.


Složení:
Oxid hořečnatý, celulóza (plnidlo), hydroxypropylmethylcelulóza (obal tobolky), Taurin, extrakt z Ginkgo biloby, kyselina alfa-lipoová, nikotinamid, ubichinon, cholekalciferol, cyanokobalamin, protispékavé látky: hořečnaté soli mast-ných kyselin, oxid křemičitý.

Aktivní látky (2 kapsle):
hořčík 150 mg (40% DDD*)
taurin 80 mg
kyselina alfa lipoová 40 mg
extrakt z listů ginkgo biloba 30 mg
niacin 16 mg (100% DDD)
koenzym Q10 10 mg
vitamín D3 (200% DDD)
vitamín B12 (100% DDD)

Dávkování:
Doporučená dávka je jedna kapsle 2x denně.

*DDD= doporučená denní dávka

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Může snižovat srážlivost krve.

Skladování: Výrobek skladujte v původ-ním obalu, na suchém místě a při pokojové teplotě.

Návod k použití:


v2.3.18